İLETİŞİM Rulman ve Teknik Malzeme rulman ve teknik ekipmanlar konusunda ihtisaslaşmış bir firma olarak, sanayi ve otomotiv sektörüne hizmet vermektedir. Otuz yılı aşkın birikim ve deneyim ile, konusunda dünya devi olarak nitelendirilen INA – FAG Rulmanları Distribütörlüğünü, ORS Rulmanları Bayiliğini sürdürmektedir. Bununla birlikte halen üretilmekte ve her geçen gün gelişmekte olan rulman marka ve modelleri de ürün yelpazesine dahil etmeyi hedeflemiş olan firmamız, son yıllarda kullanımı artan lineer (doğrusal, kayıcı) rulman sistemleri ve CNC takım tezgahları rulmanlarına da ayrı önem vermektedir.

Amacımız sürekli gelişmekte olan teknolojiye ayak uydurup hizmet ağını kaliteli ve güvenceli bir şekilde genişleterek koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmaktır. İLetişim Rulman’ın insan kaynakları politikası çalışanlarının bilgilerini ve motivasyonlarını en iyi şekilde değerlendirerek potansiyellerinin tamamını üstün servis seviyesi, hızlı ürün teslimatı ve kapsamlı müşteri memnuniyeti anlayışıyla en iyi şekilde kullanmaktır. 

Güven ön koşulu ile, kuruluşundan itibaren rulman ana kalem olmak üzere vizyonuyla beraber ürün yelpazesini de geniş tutan firmamız, 30.000 kalemin üzerinde ürün çeşidiyle bir makine üreticisinin talebinin tamamını karşılayabilmeyi hedef almaktadır. Ürün çeşitliliği ile İLetişim Rulman’ın çalışma kalitesi birleştiğinde, firmamızın zevkle çalışılacak bir partner olduğuna siz de kanaat getireceksiniz.